Socccer Indoors Season Schedule

Games for Monday September, 9 2019
U14: Footfire FC 07 vs RHCP
7:40PM
M5: Old and Messi vs White Walkers
8:30PM
M4: Freedom FC II vs Kicking Passes
9:20PM (F)
M3: Latinos vs Goon Squad
10:10PM
Games for Tuesday September, 10 2019
M3: Goon Squad vs Freedom FC I
7:40PM
C3: Fuego vs Los Fritos 2
8:30PM
C3: Carpet Munchers vs Older Things
9:20PM
M3: Turf Gorillas vs Maximo
10:10PM
Games for Wednesday September, 11 2019
Sereno: Sereno White vs Sereno Blue
6:00PM (F)
Sereno: Sereno Grey vs Sereno Navy
6:50PM (F)
AFL: Suicide Squad vs Ballz Deep
8:30PM
AFL: Suicide Squad vs Lonestarz
9:20PM
C4: Egg Heads vs Balls to the Wall
10:10PM
Games for Thursday September, 12 2019
U10B: Footfire FC 11 vs Lubbock Fury
6:50PM (F)
U10B: FCD Boys Blue 2010 vs FCD WTX 10 Ordaz
7:40PM (F)
C4: Old and New vs Forfeit
8:30PM
C3: Participators 2.0 FC vs Carpet Munchers
9:20PM
M5: Ulveskare vs FUBAR
10:10PM
Games for Friday September, 13 2019
C4: Punishment vs Egg Heads
7:40PM
M5: White Walkers vs Old and Messi
8:30PM
M4: Freedom FC II vs Los Cool Arrows
9:20PM (F)
M4: Kicking Passes vs El Pit
10:10PM (F)
Games for Monday September, 16 2019
Sereno: Sereno Navy vs Sereno White
6:50PM (F)
U14: Footfire FC 07 W vs RHCP
7:40PM
M5: Old and Messi vs Ulveskare
8:30PM
M5: FUBAR vs SOL
9:20PM
M3: Maximo vs Latinos
10:10PM
Games for Tuesday September, 17 2019
U10B: Lubbock Fury vs FCD Boys Blue 2010
6:00PM (F)
U10B: Footfire FC 11 vs FCD WTX 10 Ordaz
6:50PM (F)
M3: Maximo vs Freedom FC I
7:40PM
C3: Carpet Munchers vs Los Fritos 2
8:30PM
C3: Fuego vs Older Things
9:20PM
M3: Goon Squad vs Turf Gorillas
10:10PM
Games for Wednesday September, 18 2019
Sereno: Sereno Blue vs Sereno Grey
6:00PM (F)
Sereno: Sereno White vs Sereno Navy
6:50PM
AFL: Lonestarz vs Ballz Deep
7:40PM
AFL: Suicide Squad vs Kulture
8:30PM
AFL: Ballz Deep vs Hail Mary
9:20PM
C4: Balls to the Wall vs Forfeit
10:10PM
Games for Thursday September, 19 2019
C4: Old and New vs Punishment
8:30PM
C3: Carpet Munchers vs Fuego
9:20PM
M5: Ulveskare vs Old and Messi
10:10PM
Games for Friday September, 20 2019
U14: RHCP vs Footfire FC 07 W
7:40PM
C4: Egg Heads vs Forfeit
8:30PM
M4: Los Cool Arrows vs El Pit
9:20PM (F)
M4: Kicking Passes vs Freedom FC II
10:10PM
Games for Monday September, 23 2019
Sereno: Sereno Blue vs Sereno Grey
6:50PM
U14: RHCP vs Footfire FC 07
7:40PM
M5: FUBAR vs Old and Messi
8:30PM
M5: Ulveskare vs SOL
9:20PM
M3: Latinos vs Turf Gorillas
10:10PM
Games for Tuesday September, 24 2019
U10B: FCD WTX 10 Ordaz vs Lubbock Fury
6:50PM
U10B: Footfire FC 11 vs FCD Boys Blue 2010
7:40PM
C3: Fuego vs Carpet Munchers
8:30PM
C3: Los Fritos 2 vs Older Things
9:20PM
M5: SOL vs Ulveskare
10:10PM
Games for Wednesday September, 25 2019
Sereno: Sereno Blue vs Sereno Navy
6:00PM
Sereno: Sereno Grey vs Sereno White
6:50PM
AFL: Kulture vs Lonestarz
7:40PM
AFL: Suicide Squad vs Hail Mary
8:30PM
AFL: Kulture vs Ballz Deep
9:20PM
M3: Maximo vs Goon Squad
10:10PM
Games for Thursday September, 26 2019
U10B: FCD WTX 10 Ordaz vs Footfire FC 11
6:50PM
U10B: Lubbock Fury vs FCD Boys Blue 2010
7:40PM
C3: Los Fritos 2 vs Fuego
8:30PM
C4: Balls to the Wall vs Old and New
9:20PM
M5: White Walkers vs SOL
10:10PM
Games for Friday September, 27 2019
U14: Footfire FC 07 W vs Footfire FC 07
7:40PM
C4: Egg Heads vs Punishment
8:30PM
M4: Los Cool Arrows vs Kicking Passes
9:20PM
M4: El Pit vs Freedom FC II
10:10PM
Games for Monday September, 30 2019
U14: RHCP vs Footfire FC 07 W
7:40PM
M4: Los Cool Arrows vs Freedom FC II
8:30PM
M5: White Walkers vs FUBAR
9:20PM
M3: Latinos vs Maximo
10:10PM
Games for Tuesday October, 1 2019
U10B: Lubbock Fury vs Footfire FC 11
6:50PM
M3: Goon Squad vs Maximo
7:40PM
M4: El Pit vs Los Cool Arrows
8:30PM
C3: Participators 2.0 FC vs Older Things
9:20PM
M3: Freedom FC I vs Turf Gorillas
10:10PM
Games for Wednesday October, 2 2019
Sereno: Sereno White vs Sereno Blue
6:00PM
Sereno: Sereno Navy vs Sereno Grey
6:50PM
AFL: Hail Mary vs Lonestarz
7:40PM
AFL: Ballz Deep vs Kulture
8:30PM
AFL: Hail Mary vs Suicide Squad
9:20PM
C4: Forfeit vs Balls to the Wall
10:10PM
Games for Thursday October, 3 2019
U10B: FCD WTX 10 Ordaz vs FCD Boys Blue 2010
7:40PM
C4: Punishment vs Old and New
8:30PM
C3: Los Fritos 2 vs Carpet Munchers
9:20PM
M5: SOL vs Old and Messi
10:10PM
Games for Friday October, 4 2019
U14: Footfire FC 07 W vs Footfire FC 07
7:40PM
C4: Forfeit vs Egg Heads
8:30PM
M5: Ulveskare vs White Walkers
9:20PM
M4: El Pit vs Kicking Passes
10:10PM
Games for Monday October, 7 2019
U14: RHCP vs Footfire FC 07
7:40PM
C3: Participators 2.0 FC vs Los Fritos 2
8:30PM
M5: SOL vs White Walkers
9:20PM
M3: Latinos vs Freedom FC I
10:10PM
Games for Tuesday October, 8 2019
U10B: FCD Boys Blue 2010 vs Lubbock Fury
6:00PM
U10B: FCD WTX 10 Ordaz vs Footfire FC 11
6:50PM
M3: Freedom FC I vs Goon Squad
7:40PM
C3: Older Things vs Carpet Munchers
8:30PM
M3: Maximo vs Turf Gorillas
9:20PM
Games for Wednesday October, 9 2019
Sereno: Sereno Grey vs Sereno Blue
6:00PM
Sereno: Sereno Navy vs Sereno White
6:50PM
AFL: Lonestarz vs Kulture
7:40PM
AFL: Hail Mary vs Ballz Deep
8:30PM
AFL: Lonestarz vs Suicide Squad
9:20PM
C4: Punishment vs Balls to the Wall
10:10PM
Games for Thursday October, 10 2019
C4: Old and New vs Egg Heads
8:30PM
C4: Punishment vs Forfeit
9:20PM
M5: FUBAR vs Ulveskare
10:10PM
Games for Friday October, 11 2019
U14: Footfire FC 07 vs Footfire FC 07 W
7:40PM
C3: Fuego vs Participators 2.0 FC
8:30PM
M4: El Pit vs Los Cool Arrows
9:20PM
M4: Freedom FC II vs Kicking Passes
10:10PM
Games for Monday October, 14 2019
U14: Footfire FC 07 W vs RHCP
7:40PM
C4: Forfeit vs Punishment
8:30PM
M5: SOL vs FUBAR
9:20PM
M3: Freedom FC I vs Latinos
10:10PM
Games for Tuesday October, 15 2019
U10B: FCD Boys Blue 2010 vs Footfire FC 11
6:50PM
M3: Freedom FC I vs Maximo
7:40PM
C3: Los Fritos 2 vs Participators 2.0 FC
8:30PM
C3: Older Things vs Fuego
9:20PM
M3: Turf Gorillas vs Latinos
10:10PM
Games for Wednesday October, 16 2019
Sereno: Sereno Navy vs Sereno Blue
6:00PM
Sereno: Sereno White vs Sereno Grey
6:50PM
AFL: Kulture vs Hail Mary
7:40PM
AFL: Ballz Deep vs Lonestarz
8:30PM
AFL: Kulture vs Suicide Squad
9:20PM
C4: Balls to the Wall vs Egg Heads
10:10PM
Games for Thursday October, 17 2019
U10B: Lubbock Fury vs FCD WTX 10 Ordaz
7:40PM
C4: Forfeit vs Old and New
8:30PM
C3: Older Things vs Participators 2.0 FC
9:20PM
M5: White Walkers vs Ulveskare
10:10PM
Games for Monday October, 21 2019
Sereno: Sereno Grey vs Sereno Navy
6:50PM
U14: Footfire FC 07 vs RHCP
7:40PM
C3: Participators 2.0 FC vs Fuego
8:30PM
M4: Los Cool Arrows vs Freedom FC II
9:20PM
M3: Turf Gorillas vs Freedom FC I
10:10PM
Games for Tuesday October, 22 2019
U10B: Footfire FC 11 vs Lubbock Fury
6:50PM
M4: Kicking Passes vs El Pit
7:40PM
C4: Old and New vs Balls to the Wall
8:30PM
C3: Older Things vs Los Fritos 2
9:20PM
M3: Goon Squad vs Latinos
10:10PM
Games for Wednesday October, 23 2019
Sereno: Sereno Blue vs Sereno White
6:00PM
AFL: Lonestarz vs Hail Mary
6:50PM
AFL: Ballz Deep vs Suicide Squad
7:40PM
AFL: Kulture vs Suicide Squad
8:30PM
M5: FUBAR vs White Walkers
9:20PM
M3: Turf Gorillas vs Goon Squad
10:10PM
Games for Thursday October, 24 2019
U10B: FCD Boys Blue 2010 vs FCD WTX 10 Ordaz
6:50PM
C4: Egg Heads vs Old and New
7:40PM
C3: Carpet Munchers vs Participators 2.0 FC
8:30PM
C4: Balls to the Wall vs Punishment
9:20PM
M5: Old and Messi vs SOL
10:10PM
Games for Friday October, 25 2019
U14: Footfire FC 07 vs Footfire FC 07 W
7:40PM
M4: Kicking Passes vs Los Cool Arrows
8:30PM
M5: Old and Messi vs FUBAR
9:20PM
M4: Freedom FC II vs El Pit
10:10PM